Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияКаталог фирм Медицина и охрана здоровья Центры психологической поддержки  

Быстро найти конкретную информацию, услугу, товар - воспользуйтесь Поиском
"все слова" "любое из слов"

ИНФОРМАЦИЯ О ФИРМЕ
сайт фирмы телефоны адрес подробная информация

Розрада

Украина Киев

Рейтинг:

Психологические консультации для родителей. Психокоррекционная работа с детьми разного возраста. Психологическая диагностика детей.

1. Індивідуальні психологічні консультації для дорослих

2. Психологічні консультації для батьків

3. Психокорекційна робота з дітьми різного віку

1. Розповсюдження ідей партнерства, мирного вирішення конфліктів та мирного співіснування, дотримання рівних прав та ґендерної рівності на всіх рівнях життя - від особистого та сімейного життя до життя суспільства в цілому.

2. Підвищення громадської свідомості та розбудови громадянського суспільства. Сприяння соціальному, економічному та психологічному розвитку та незалежності жінок.

3. Надання психологічної допомоги сім'ям, жінкам, парам та дітям - проведення індивідуальних та сімейних консультацій, груп підтримки, тренінгів.
Щорічно фахівцями Центру надається більш ніж 1500 індивідуальних психологічних консультацій сім'ям, жінкам, дітям та підліткам.

4. Розробка та впровадження сучасних навчальних та психологічних технологій та ресурсів для розповсюдження психологічних знань та технологій в Україні, навчання та передача знань та ресурсів практичним фахівцям та недержавним організаціям, які опікуються роботою з населенням, зокрема проблемою попередження та подолання насильства щодо жінок.

5. Розповсюдження соціально-психологічної інформації для населення

Видання популярних буклетів, пам'яток, брошур. За останні 5 років Центром було видано 23 видання. Центр безкоштовно розповсюджує свої видання по всій території України.
Інформаційна кампанія в ЗМІ. Фахівці Центру постійно публікуються та виступають в таких ЗМІ, як "Дзеркало тижня", "Факти", "Сьогодні", "Наталі", "Сніданок з 1+1", "Перехрестя", ТРК "ЕРА", спеціальних програмах на УТ-1, Новому каналі.

6. Сприяння розвитку співробітництва українських психологів та фахівців, що опікуються соціальними проблемами, з фахівцями всього світу.

7. Проведення соціально-психологічних досліджень
Фахівці Центру проводять теоретичні та емпіричні дослідження з таких питань, як моделі сім'ї у кросс-культурному аспекті, ґендерні стереотипи українського суспільства, розповсюдженість та сприйняття насильства на ґендерній основі, порівняльний аналіз методів практичної психологічної роботи та їх ефективності на терені України.

международный гуманитарный центр

КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ
телефон (+38044) 234-83-68, 289-71-32
адрес Вул. Антоновича (колишня Горького), 4/2, Київ, 01004, Україна
Отправить письмо (в браузере должны быть включены cookies и JavaScript)

Тема
Ваш e-mail
Телефон (с кодом города для быстрой связи)
Сообщение

*
Введите цифры, которые отображены на рисунке

Просмотреть ВСЕ фирмы

INTEREXPO

международный гуманитарный центр

, Киев on-line - каталог фирм, компанийГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009