Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Торговля Магазины Салоны  

СТАТЬИ

Догляд за меблями

Спочатку декілька пунктів того, що забороняється робити:

  • немає жодної тканини або знімного покриття, яку можна було б прати;
  • прання в автоматичних пральних машинах і машинах активаторного типа;
  • сушка із застосуванням пилососа, фену і так далі

Методи, приведені нижче, допоможуть видалити бруд з тканини:

  • вибивання (цей метод підходить для домотканих - грубих тканин);
  • за допомогою щітки відчистити окремі волокна (уникайте використовувати щітки з жорсткими волокнами, оскільки вони можуть видирати ворс з тканини);
  • вакуумне чищення - пилосос (слід використовувати відповідне устаткування для вакуумного чищення);
  • вакуум-пилосос дуже часто використовувати не слід, оскільки це негативно позначається на якості тканини, тобто знижується стійкість ворсу, ворс випадає, наповнювач вилазить назовні через оббивку і так далі

Використання води має бути обмежене. Зайва волога може змусити пляму розтікатися і залишати на тканині (диванній оббивці) розводи (особливо це відноситься до домотканих тканин). Тому професійні послуги з чищення - краще рішення питання. Швидкі дії - найкращий захист до неминучих забруднень. Рідини мають бути негайно видалені з поверхні, аби запобігти розтіканню і проникненню в основу тканини і ворсу. 

Тверді матеріали (такі, як віск свічки) необхідно роздрібнити, очистити вакуумним пилососом, аби видалити речовину найшвидше, до того як почали діяти фарбувальні агенти; аби уникнути поширення розводів, склади для видалення плям потрібно використовувати в малих кількостях і наносити їх в напрямі від кордонів плями до центру;

аби не порушувати структуру поверхні, агент треба наносити, не втираючи в матерію;
налийте невелику кількість засобу на ганчірку, ніколи не наносьте засіб прямо на поверхню тканини;
закрийте дерев'яні елементи, близько розташовані від плями;
ніколи не використовуйте різні засоби в один і той же час.

Плями Віск Свічки 

Сухий віск свічки слід роздрібнити, відскребти і зібрати вакуумним пилососом. Накрийте пляму, що залишилася, промокальним папером і пропрасуйте. Нанесіть на тканину трихлоретан і висушіть надлишок рідини.

Жувальна гумка Покрийте жувальну гумку кубиками льоду (у пластиковому пакеті) і відскребіть тупим предметом. Нанесіть на тканину метиловий спирт і висушіть поплескуванням.

Каву Замийте м'яким милом мокру тканину і висушіть надлишок вологи

Пиво Замийте м'яким милом мокру тканину і висушіть надлишок вологи. Потім нанесіть розчин оцту (2 столових ложки білого оцту на 1 літр води). Просушіть надлишок вологи, промийте чистою водою і просушіть.

Кров Видаліть пляму холодною водою.

Шоколад Зчистіть висохшу пляму і замийте теплою водою з м'яким милом. Висушіть надлишок вологи.

Фруктовий сік Нанесіть розчин з суміші аміаку і оцту і висушіть.

Чорнило Замийте ацетоном і просушіть. Обполосніть чистою водою і висушіть.

Джем Нанесіть розчин м'якого мила з оцтом і просушіть. Промийте чистою водою і знову просушіть.

Червоне вино Негайно промокніть рідину. Потім посипте вологу пляму сіллю. Після того, як сіль вбере вино і пляма висохне, почистіть або пропилососьте.

Безалкогольні напої Промийте ледве теплою водою і просушіть.

Біле вино Промийте розчином з 3/4 метилового спирту і 1/4 води і просушіть. Знову промийте розчином м'якого мила з водою і висушіть.

Увага: рідину треба видаляти з поверхні за допомогою серветки; рідину треба промокнути, але не терти; до повного висихання тканини слід уникати якої-небудь дії на зволожену ділянку. 

Для видалення плям слід використовувати засоби (шампуні) для чищення м'яких меблів вітчизняного або імпортного виробництва відповідно до інструкцій по використанню. Рекомендується використання піноподібних чистячих засобів. Жирові і чорнильні плями слід також видаляти спеціалізованими меблевими шампунями.

Догляд за шкірою Хоча шкіра є міцною і дивно легким в обігу матеріалом, шкоди їй можуть заподіяти висока температура, звичайні чистячі засоби і дія прямого сонячного світла.

Вид забруднення Анілінові шкіри Напіванілінові шкіри

Плями і рідину Негайно усунути зайву рідину чистою, всмоктуючою тканиною. Дозволити волозі, що залишилася, просохнути природним чином. Ніколи не використовувати фен і тому подібне для просушування намоклої ділянки. Ніколи не чекайте, поки калюжа висохне сама. Негайно промокніть надлишок вологи м'якою тканиною або губкою. При особливій необхідності пляму можна акуратно протерти м'якою, вологою тканиною або губкою, просоченою теплуватою мильною водою. Потім протріть сухою шерстяною тканиною. Перш ніж використовувати за призначенням, почекайте, поки шкіра остаточно висохне.

Тваринні і рослинні масла і жири Усуньте надлишки тваринного або рослинного масла або жиру чистою сухою тканиною, і залиште все як є. Незабаром пляма сама вбереться в шкіру. Не застосовуйте воду і не прагніть відмити подібні плями. Усуньте плями чистою сухою тканиною. Уникайте Використання мила, чистячих розчинників, меблевого лаку, масел, оліфи, абразивних очисників, детергентів, аміачної води або яких-небудь інших хімічних розчинів. Використання агресивних субстанцій - засобів для виведення плям, чистячих розчинників, скипидару, меблевого лаку, масел, оліфи, абразивних очисників і будь-яких інших хімічних розчинів.

Догляд за полірованими і лакованими меблями

Поліровані речі псуються від води. Тому їх протирають спочатку сухою ганчіркою, а потім шматком фланелі, злегка змоченої скипидаром або машинним маслом. Приблизно через півгодини річ натирають до блиску сухою м'якою ганчіркою. Дрібні подряпини на полірованих меблях можна усунути, змочивши їх сумішшю червоного вина і машинного масла (у однакових дозах). Коли рідина злегка вбереться, залишок треба втерти круговими рухами, а потім м'якою сухою ганчіркою довести поверхню меблів до блиску.

Лаковані меблі з часом втрачають блиск і темніють. Для оновлення її спочатку знімають стару плівку лаку дрібнозернистим наждачним папером, обережно направляючи її уздовж волокон дерева. Потім меблі заново покривають лаком, краще всього спиртним, наприклад готовим складом безбарвного або кольорового нітролаку. З льняної матерії роблять невеликий вузлик з ватою усередині. Через 30-40 хвилин, коли лак добре висохне, наносять другий, а інколи і третій шар. За відсутності лаку готують мастику. Перший спосіб: з рівних частин воску, скипидару і гасу роблять суміш і розплавляють її, ставлячи посуд з нею в каструлю з гарячою водою. Другий спосіб: змішують 15 грамів очищеного бджолиного воску, 50 грамів скипидару, 200 грамів оліфи, 20 грамів парафіну, 5 грамів мильної стружки і 1/4 стакана води. Цю суміш теж розплавляють, як вказано вище. Користуються мастикою таким чином. Забруднені лаковані меблі обережно очищають від грязі і пилу дрібнозернистим наждачним папером і протирають сухою ганчіркою. Після цього тонким шаром наносять на поверхню меблів мастику. Через 30-40 хвилин натирати річ сухою сукниною або фланеллю до здобуття блиску. Плями від води на лакованих меблях легко видаляються. Для цього треба посипати пляму мукою, потім узяти ганчірочку, змочити в машинному маслі і терти нею посипане місце, поки пляма не зникне.Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Про м'які меблі
М'які меблі в інтер'єрі будинку
Маркетрі - що це?
Стінка - багатофункціональні меблі
Терміни зберігання продуктів Вакуумна упаковка

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009