Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Строительство Дом Промтовары  

СТАТЬИ

Тепла підлога: які бувають теплі підлоги, як правильно покласти теплі підлоги

Які бувають теплі підлоги, як правильно покласти теплі підлоги, новинки теплої підлоги, ціни на матеріали і роботу фахівців.

Для людини тепла підлога дуже комфортна, причому справа не лише в тактильних відчуттях. Через систему тепла підлога відбувається правильна зміна температури повітря - організму дуже подобається, коли між ногами і особою є невелика різниця температур. Свого роду це віддзеркалення приказки «тримай голову в холоді, а ноги в теплі». Ну і, звичайно, не можна не сказати про теплу підлогу як про додаткове джерело обігріву квартири.

Хоча чому додатковому? Сьогодні з'являється все більше проектів будинків, де обігрів якраз відбувається від підлоги, під якою прокладаються спеціальні труби, зав'язані на котлі. Таким чином в інтер'єрі удається позбавитися від батарей, а водяне опалювання від газового котла набагато вигідніше, ніж електричне.

Установка теплої підлоги

Установка теплої підлоги за допомогою електричного кабелю вимагає спеціальної підготовки. Природно, першою справою видаляється стара підлога, після чого відбувається заливка бетонного стягування, яке повинне вирівняти поверхню. Далі необхідна теплоізоляція, найчастіше особлива фольга, інакше ви обігріватимете не лише свою підлогу, але і стелю сусідів знизу. І лише після цього йде безпосередньо монтаж теплої підлоги, коли по всьому периметру приміщення прокладається і кріпиться електрокабель, один з кінців якого виводиться до стіни, де буде знаходиться регулювальник. «Робоча» відстань між рядами кабелю - 15 сантиметрів.
Наступний етап теплої підлоги - заливка всього майданчика цементним розчином завтовшки приблизно чотири сантиметри і знову ж таки вирівнювання. І фінал - підлогове покриття.

Підлогове покриття для теплої підлоги

Про підлогове покриття для теплої підлоги слід сказати особливо. По-перше, якщо покриття само по собі тепле, наприклад, ковролін або лінолеум на товстій підкладці, воно забиратиме частину тепла, і для підтримки потрібної температури вам доведеться збільшити потужність, а значить і витрати на електроенергію.
По-друге, близьке джерело тепла може не сподобається паркету, тому при покупці останнього краще заздалегідь з'ясувати у продавця про реакцію паркету на теплу підлогу. Можливо, буде потрібно спеціальна прокладка-ізолятор. Паркет для теплої підлоги не може бути товще 15 мм. Крім того, не рекомендований для теплої підлоги паркет з клена і буку, а також лаковані варіанти, які дуже негативно реагують на високу температуру теплої підлоги.

Коли включати теплу підлогу

Відразу включають теплу підлогу лише в передачі «Квартирне питання». У реаліях користуватися теплою підлогою рекомендовано приблизно через 20 днів після її установки, коли стягування гарантовано повністю затверне. Але навіть в цьому випадку відразу виводити систему на задану потужність не слід, потрібно робити це поступово, щодня збільшуючи температуру на декілька градусів.

Скільки градусів має бути тепла підлога? Деякі думають, що підлога буде реально теплою і навіть гарячою, але це не так. Оптимальним вважається 21-23 градуси, а 27 градусів Цельсія - це максимум.

Новинка

Недавно на ринку з'явився ламінат зі вбудованою прямо в дошку системою теплої підлоги у вигляді спеціальної тонкої підкладки. Нічого додатково не потрібно - збираєте його як звичайний ламінат і тепла підлога готова.

Ціни на теплу підлогу

Ціни на продукцію різних виробників коливаються трохи і складають приблизно 40 доларів за квадратний метр, включаючи електричний кабель, кріпильну стрічку і пристрій регулювальника. Безпосередньо ціна установки теплої підлоги залежить від площі, зазвичай доводиться викласти ще приблизно третина від загальної вартості комплекту теплої підлоги. До речі, зламати стару підлогу, зробити стягування і інше в цю суму не входять, так що додаткові витрати все одно мають відбутися і можуть досягти суми, яку ви заплатили безпосередньо за всю систему теплої підлоги. Тому відразу з'ясовуйте, скільки буде зробити теплу підлогу, що називається, «під ключ».

Знаючи всі плюси і мінуси теплої підлоги, ви зможете правильно розрахувати свої витрати і правильно вибрати теплу підлогу і покриття.Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Як вибрати ламінат
Ламінатна підлога
Оцініть переваги ІЧ плівкової підлоги CALEO
Переваги поліетиленових труб
Складська техніка: візок, штабелер, навантажувач, ричтрак

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009