Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Строительство Дом Промтовары  

СТАТЬИ

Профнастіл Сфери використання профнастила

Профнастилом називають матеріал з профільованих сталевих листів, покритих захисним покриттям або із звичайного оцинкованого аркуша. Виготовляється він методом холодного прокату сталі. Відмінною рисою профнастила є наявність формованого профілю різної висоти і конфігурації. 

Можливості використання профнастила різноманітні і широкі. Він займає одне з перших місць по популярності серед будівельних матеріалів подібного типа. Він економічний, довговічний, поєднує гарний зовнішній вигляд і гідну якість. Робота з профлистом можлива у будь-який час пори року, листи легко ріжуться, кріпляться, відходів при роботі практично не залишається. 

Висота і форма гофри різні в різних видів профнастила. Вона виконує роль елементу, що додає системі жорсткість і міцність. Цій меті служать і додаткові ребра жорсткості.

Випускається профнастил з різними видами покриттів. Найдешевший - просто оцинкована сталь, можливо - забарвлена. Кольорове полімерне покриття виводить цей матеріал на якісно новий рівень. Воно перешкоджає корозії, надійно вкриваючи власне сталь. Виготовляється з високоякісного поліестера, і забезпечує аркушу профлиста стійкість до будь-яких хімічних і погодних дій. 

По характеру використання профнастил можна розділити на три групи, місце використання матеріалу визначатиметься його технологічними характеристиками. 

Профнастил стінний або забірний
Профлист для забору відрізняється невеликою висотою гофра (профілю), і меншою товщиною сталевого аркуша. Тому використовується в місцях, де постійне навантаження буде порівняно невелике : як стінні перегородки, тимчасові загороди, невеликі забори, підвісні стелі. Він знаходить собі використання в промисловому будівництві для внутрішньої або зовнішньої обробки вертикальних площин і стін. Оскільки гофра невелика, цей матеріал дуже економічний. Важливо, що його можна використовувати неодноразово, він легкий в зберіганні і транспортуванні. Сюди відносять марки С8, С21, МП20. Можливе виготовлення двостороннього профлиста для забору (забарвленого з двох сторін) 

Профнастил (профлист) крівля
Профлист крівля міцніший, висота профілю від 20 мм, додаткові ребра жорсткості підсилюють міцність. Використовується в покрівельних роботах, для пристрою навісів, ангарів, павільйонів, обгороджувань. Відмінний матеріал для стаціонарних заборів. Маркування НС, марки НС35, С44. 

Профнастил що несе
Профлист підвищеної міцності, найтовща сталь, найвищий профіль (44 мм і вище). Може випробовувати постійне значне навантаження, тому використовується там, де вона присутня - незнімна опалубка, перекриття. Маркування Н, марки Н114, Н60, Н 75.

Профлист для заборів і стін, товщина 0,4-0,7 мм
Ширина аркуша габаритна 1200 мм
Ширина аркуша корисна 1150 мм
Висота профілю 8 мм
Крок хвилі 105 ммПросмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Як вибрати ламінат
Ламінатна підлога
Оцініть переваги ІЧ плівкової підлоги CALEO
Тепла підлога: які бувають теплі підлоги, як правильно покласти теплі підлоги
Переваги поліетиленових труб

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009