Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Строительство Дом Промтовары  

СТАТЬИ

Як вибрати ламінат

Вибираємо клас

Сучасний ламінат випускається для приміщень різного призначення, і вимоги, що пред'являються до підлогових покриттів, також відрізняються. Перш за все, потрібно вирішити для якого приміщення вибирається ламінат. Так, підлога в передпокої або на кухні більше схильна до навантажень - стирання і дії вологи. Для таких умов підходить ламінат класу 23. Для вітальні і дитячої кімнати вимоги до навантажень нижче і можна обмежитися класом 22. Якщо хочеться створити "запас міцності" можна вибрати ламінат вищого класу 31-33, але він і дорожчий. Ламінат такого класу призначений для громадських приміщень.

Ламінатне покриття, на відміну від паркету, перестилати нескладно, тому вирішіть чи має сенс укладати підлогу на десятиліття? Або доцільно поміняти його раніше, а заразом і змінити інтер'єр приміщення.

Водостійкість

Водостійкість - може з'явитися слабким місцем самого високоміцного ламінату. Поверхня пластини, що ламінує, як правило, добре протистоїть проникненню вологи. Але якщо рідина потрапляє в місця з'єднання пластин, а потім в основу - це приводить до набрякання основи, деформації поверхні. На цей випадок фірми виробники випускають водостійкий ламінат. Це досягається просоченням місць з'єднання водовідштовхувальними складами, використанням пластикової основи. Такий ламінат маркірується як водостійкий. Також вирішенням по підвищенню водостійкості є склеювання стиків планок спеціальним водовідштовхувальним клеєм.

Шумоїзоляция і підкладка

Якщо покласти підлогове покриття, ламінат, на бетонну основу, то при ходьбі, особливо у взутті з твердою підошвою і на каблуках, буде чутний дзвінкий шум. Крім того, там де із-за нерівностей основи зазор між підлогою і бетоном максимальний - підлога стукатиме об бетон. Для того, щоб зменшити шум і згладити нерівності основи під ламінат підкладають підкладку з різних матеріалів, наприклад, вспіненни поліетилен завтовшки 2 мм. Збільшувати товщину підкладки, класти в два шари і тому подібне - не рекомендується. Причина в тому, що при натисканні підкладка стискується (може до 1 мм) і нерівності основи можуть додати, по нормативах, до 2-х мм. Виходить, що в деяких місцях перепад по висоті між основою і пластиною може скласти 3-4 мм. 

Самі ламінатні пластини жорсткі і все навантаження припаде на місця з'єднання, не розраховані на великі навантаження на злам, а при збільшенні товщини підкладки стики можуть зламатися. Слід зважати на те, що шум буває ударний - цокання каблуків, стук молотка і повітря - музика, голос. Звукоізоляційні властивості підкладки - різні для ударного і повітряного шуму. Про це детальніше можна взнати на сайтах, присвячених звукоізоляції.

Деякі виробники випускають ламінат з вже приклеєною підкладкою з підвищеними звукоізоляційними властивостями, що також вказується на упаковці. Є і спеціальні, так звані, професійні підкладки, пропоновані виробниками ламінату, наприклад Egger. Матеріали і форма всілякі: рулон з синтепона, пробкова підкладка і картон з шерстяної повсті, ізоляційні плити і синтепонова підкладка з металевою плівкою та інші.

Клейовий або збірний ("замковий") ламінат?

Відмінність полягає в способі кріплення пластин між собою. При клейовому укладанні пластини з'єднуються за допомогою спеціального клею. Застосовуючи водовідштовхувальний клей можна підвищити захищеність ламінату від вологи. Ламінат з "замками" не вимагає клею, а просто замикається за допомогою профілю на торцевих сторонах, сполучаючи пластини. Таку підлогу можна легко укласти самостійно, а при необхідності розібрати або замінити зіпсовану частину. При однаковому класі - збірний ламінат коштуватиме дорожче.

Замковий ламінат може маркуватися як придатний до повторного укладання. У інструкції є пояснення напроти значків або просто рекомендації без картинок.) Варто відзначити, що "замки" бувають з металевою накладкою і вирізані з основи пластини. В деяких випадках різниця коефіцієнтів лінійного розширення металу і основи може привести до нестабільності покриття.
Збірний ламінат випускається на замках, що замикаються, - Click і на вбивных замках Lock. Click - технологічніші замки, менш вимогливі до рівності основи, простіше в збірці і розбиранні. І ті та інші замки розбираються, Lock при розбиранні може ламатися. Ламінат із замками Click, дорожчий, ніж із замками Lock.

Теплі підлоги

Ламінат добре підходить для "теплої підлоги", важливо аби на упаковці було відповідне маркування і потрібно дотримуватися інструкцій виробника. Підлогове покриття є додатковим шаром, що впливає на теплопередачу. Величина теплового опору (thermal resistance, heat resistance), в нашому випадку, ламінату - вказується в технічних характеристиках і враховується при проектуванні теплої полови.
Деякі виробники поставляють ламінат разом з системою обігріву, наприклад: Alloc Heating System®, укладання системи обігріву і підлоги відбуваються, як єдиний процес.

Колекції ламінату дають широкий простір для дизайну інтер'єру. Ось деякі приклади обробки ламінатних плит: імітація натурального дерева, матова масляна поверхня, глянсова, текстурована, поверхня зроблена під плитку.


Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Ламінатна підлога
Оцініть переваги ІЧ плівкової підлоги CALEO
Тепла підлога: які бувають теплі підлоги, як правильно покласти теплі підлоги
Переваги поліетиленових труб
Складська техніка: візок, штабелер, навантажувач, ричтрак

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009