Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Строительство Дом Промтовары  

СТАТЬИ

Оцініть переваги ІЧ плівкової підлоги CALEO

Тепла підлога CALEO має ряд істотних переваг перед традиційними резистивними кабелями і мініматами.

Зігріє і оздоровить. «Живе тепло». Більше 90% випромінювання ІЧ теплої підлоги CALEO знаходиться в далекому інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 5-20 мкм. Теплові промені долають підлогове покриття і далі нагрівають приміщення, але іншим чином, чим традиційні кабельні системи. При використанні ІЧ підлоги нагріваються предмети, і тіло людини. Рівномірне прогрівання приміщення відбувається в результаті вторинної конвекції від нагрітих предметів. 
Для створення сприятливого мікроклімату важлива температура, при якій людина відчуває себе комфортно. Цікаве те, що ця температура нижче при використанні інфрачервоного випромінювання на 4-5 С. Тепловтрати людського організму на 45-50% відбуваються в інфрачервоним діапазоні з довжиною хвилі 9-10 мкм (т.з. біорезонансний діапазон). Також в інфрачервоному діапазоні відбувається і найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що в разі використання ІЧ теплої підлоги, при інших рівних, людина відчуватиме себе комфортно при меншій температурі середовища, а значить вдихає свіжіше, не перегріте повітря. 

Інша цікава властивість ІЧ теплої підлоги CALEO - підвищення концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. У міському повітрі ІЧ підлога CALEO підвищить вміст негативно заряджених іонів в 4 рази. Аналоги - багаточисельні генератори аероіонів від «люстр Чижевського» до сучасних складних систем. 

Робота плівкової інфрачервоної підлоги CALEO не створює жодного шуму, вібрації, запахів, пилу, не спалює кисень. Плівкова ІЧ підлога має найменші показники по шкідливому електромагнітному випромінюванню (у тисячі разів менші, ніж створювані при роботі телевізора). Перебування на теплій ІЧ підлозі особливо сприятливо діє на здоров'ї дітей, старих, і осіб з ослабленим здоров'ям. Існує більше 30 захворювань і станів, які лікуються з використанням далекого інфрачервоного випромінювання. Серед них - алергічні захворювання, порушення імунної системи, обміну речовин, сердечно- судинної і репродуктивної систем. ІЧ випромінювання уповільнює старіння і благотворно впливає на стан шкірних покривів. Використання ІЧ підлоги CALEO абсолютно безпечно і надає м'яку оздоровчу дію на організм здорових людей. 

Вмонтовується швидко і зручно. Можна включати відразу після монтажу. Установка плівкової підлоги проста, займає трохи часу і доступна навіть не фахівцеві. Плівкова підлога CALEO встановлюється без стягування і клею. Цей вигляд підлогового обігріву ідеальний в разі косметичного ремонту, оскільки дозволяє швидко встановити і відразу почати користуватися «теплою підлогою». Термоплівка може встановлюватися і на стару підлогу, а у разі потреби (наприклад, переїзду), встановлюватися заново в інше приміщення. 

Економить кошти в процесі покупки, монтажу і експлуатації. 
По-перше, Ви економите при покупці. Можливо вибрати строго необхідну кількість метрів, і розрізати їх на необхідні за розміром модулі. Таким чином, використовуючи один комплект, можна опалити одне або декілька приміщень. По-друге, Ви можете встановити теплу підлогу саме там, де вона потрібна, на будь-якій вибраній площі, не вирівнюючи підлогу в частині приміщення, що залишилася (товщина термоплівки всього 0,42 мм). У третіх, Ви заощадите значні кошти на покупку матеріалів і оплату робіт по улаштуванню стягування. 

Нарешті, в експлуатації, плівкова інфрачервона підлога CALEO збереже 15-20% коштів на оплату рахунків за електроенергію (в порівнянні з резистивними кабелями і міні-матами). Використання програмованих терморегуляторів скоротить Ваші експлуатаційні витрати ще на 20-25%. 

Підійде для більшості підлогових покриттів. Плівкова тепла підлога CALEO сумісна з будь-яким типом покриття, у тому числі з ламінатом, ковроліном, лінолеумом (якісним!), всіма видами керамічної плитки і керамограніта. Унікальність плівкової підлоги в тому, що під ламінат, ковролін і лінолеум вона укладається без стягування і клею («сухий монтаж»). Для дерев'яних покриттів, особливо важливе забезпечення щадного рівномірного обігріву. Завдяки частому розташуванню смуг напівпровідника (через 5 мм) і неможливості перегріву, ламінат захищений від розтріскування (нерівномірного прогрівання або перегріву). Взагалі, на думку багатьох фахівців, плівкова підлога є єдиною раціональною системою обігріву ламінату і замкової паркетної дошки. Під плитку і керамограніт оптимально підійде плівка потужністю 220 Вт. 

Не займе ні сантиметра висоти приміщення. Товщина термоплівки складає всього 0,42 мм, тепловідбивного матеріалу - 3 мм. Оскільки Стягування не використовується, сукупні втрати висоти не перевищать 3,3 мм 

Дозволить створити унікальний інтер'єр. За допомогою теплої підлоги CALEO Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні, втілити різні дизайнерські ідеї. 

Виручить в будь-якій ситуації. За бажання, Ви можете використовувати теплу підлогу CALEO для обігріву дзеркала, килима, картини, місця Вашого домашнього улюбленця, а також як засіб аварійного обігріву. Ви можете встановити «теплу підлогу», навіть на знімній квартирі, і переносити його з собою в міру необхідності. 

Прослужить довгі роки. В процесі виробництва теплої плівкової підлоги CALEO, використовуються ряд запатентованих технологій, що забезпечують безвідмовну роботу системи, в т.ч. технологія рівномірного формування друку і рівномірного нанесення високомолекулярного вуглецю на плівку, «срібна сітка» для безпечного з'єднання карбонових і мідних смуг, використовується поліестерова плівка вищої якості з високими ізоляційними і вогнетривкими характеристиками. 

На відміну від традиційних кабельних систем, при механічному пошкодженні виходить з ладу лише смуга або секція підлоги (з'єднання смуг паралельне), остання система продовжить працювати. Плівка не схильна до корозії і руйнування дуже тривалий термін (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості будов). На плівковому підлогу CALEO поширюється гарантія виробника 15 років, хоча реальний термін життя продукту значно вищий.Просмотреть фирмы в этой категории
ДРУГИЕ СТАТЬИ В КАТЕГОРИИ
Як вибрати ламінат
Ламінатна підлога
Тепла підлога: які бувають теплі підлоги, як правильно покласти теплі підлоги
Переваги поліетиленових труб
Складська техніка: візок, штабелер, навантажувач, ричтрак

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009