Бизнес портал www.InterExpo.com.ua - каталог фирм, прайс-листы, бизнес новости, деловые контакты, добавить фирму Киев Украина, Россия
Главная портала
Контакты
Вход
Добавить в избранное
 Сервисы портала
Добавить фирму
Условия размещения
Реклама на проекте
 Разделы портала
Статьи
Киев On-line
Психология успеха
Каталог фирм
Новости компаний
Полезная информация
Прайс-листы new
Деловые контакты
Безопасность
Меню раздела Главная: Киев On-line Каталог фирм Торговая площадка Новости ИнформацияСтатьи Статьи Обучение Повышение квалификации Работа  

СТАТЬИ

Види дошок для школи і офісу

Окрім учбової, шкільна дошка може бути і інформаційною, призначеною для шкільної адміністрації. Їх поверхня може бути в трьох виконань: зелена - призначена для нанесення інформації крейдою, біла - для використання маркера, а пробкова поверхня дозволяє прикріплювати інформаційні матеріали кнопками або шпильками. Існує і текстильний варіант такої дошки. У ній поверхня виконується з високоякісного фетру, і до неї листки з інформацією кріпляться шпильками. За замовленням можуть випускатися комбіновані дошки. Вони бувають магнітно-тканинними (дошка на підставі із сталевого аркуша з текстильною поверхнею) або маркерно-пробковими (одна половина призначена для листа фломастерами, а інша має пробкову поверхню). Можливе існування і інших поєднань. Шкільна дошка має солідну кількість модифікацій, тому представляється доцільним розглянути їх детальніше.

Традиційна шкільна дошка, призначена для писання крейдою, поверхня якої покривається спеціальною емаллю зеленого кольору, виготовляється великих розмірів і розраховується на інтенсивну експлуатацію. Її поверхня призначена як для сухого, так і вологого стирання. Розміри дощок практично не обмежені, необхідно лише визначити мінімально необхідну кількість точок кріплення. Шкільна дошка комплектується лотком для крейдяного пилу на всю дину дошки.

Останнім часом великого поширення набули магнітно-маркерні типи шкільних дощок. Їх поверхня може покриватися не лише емаллю, але і лаком. Як правило, вони комплектуються лотком для маркерів по всій довжині дошки. Розміри дощок вибираються замовником відповідно до розмірів стіни, для якої вони призначені. Існує шкільна дошка, що володіє увігнутою поверхнею великого радіусу, що унеможливлює навіть мінімальних відблисків при будь-якому куті зору.

Шкільна дошка може бути тристулковою. В цьому випадку до закріпленої на стіні основної дошки, за допомогою шарнірів приєднуються дві додаткові двосторонні дошки. Бічні стулки можуть закриватися на ключ. Таким чином, з'являється можливість значно збільшити робочу поверхню, необхідну для викладу учбового матеріалу. Дошки такого типа можуть бути як крейдяними, так і в магнітно-маркерного виконання. За замовленням, шкільна дошка може виготовлятися в п'ятистулковому варіанті, коли з кожного боку кріпиться не по одній, а по дві додаткові дошки меншого розміру.

Існує шкільна дошка, призначена для викладання в пристосованих приміщеннях, це так звана пересувна поворотна дошка. Вона виготовляється відносно невеликих розмірів, основу її складає сталевий каркас з полегшених профілів. Власне дошка, яка може бути як крейдяною або магнітно-крейдяною, так і магнітно-маркерною. Робоча частина дошки закріплюється в рамі на шарнірах і може обертатися довкола своєї горизонтальної осі на 360 градусів. Така шкільна дошка може легко переноситися в необхідне місце.

Не дивлячись на велику кількість модифікацій, шкільна дошка залишається все тій же. Все одно виклик до дошки, якого б типа б вона не була, є подією. Результат цієї події залежить не від кількості стулок дошки або чим на ній пишуть - крейдою або фломастером, а як і раніше від знань. Ймовірно і в майбутньому, коли в кожному класі будь-якої школи буде інтерактивна шкільна дошка, головним показником будь-якої школи буде не кількість і номенклатура встановленого в школі електронного устаткування і якість меблів, а знання школярів і кваліфікація педагогічного складу школи. Тому все нові розробки в області оснащення шкільних класів новим виглядом устаткування для ведення учбового процесу і меблів мають одну мету: зробити навчання цікавішим, пізнавальним і дати можливість педагогам основну масу часу уроку витрачати на роз'яснення учбового предмету, а не на підготовку класу до заняття.


Просмотреть фирмы в этой категории

Добавить статью

НОВОСТИ
29.09.2010
Батуты гимнастические (Прибалтика)
Представляем вам высококачественные батуты с Прибалтики с немецким сертификатом. ТМ...
29.09.2010
Как мы это для Вас делаем?
Ребенок – это юная новая жизнь и так важно, чтобы эта жизнь начиналась...
22.03.2010
Реклама на телевидении. Специальные "Весенние предложения"
Рекламное агентство A&P имеет 11 летний опыт работы с украинскими и...
10.02.2010
Практика Юридической компании «Золотая середина»
Адвокаты Юридической компании «Золотая середина» представили интересы...
10.02.2010
Юридическое сопровождение бизнеса
Адвокатами Юридической компании «Золотая середина» в рамках предоставления...
Все новости
Добавить новостьГлавная портала
Навигация портала:
Карта сайта Главная Контакты


CopyRight 2005-2009